ZAPROSZENIE NA DROGĘ KRZYŻOWĄ W TERENIE

W najbliższy piątek ( 23 LUTEGO 2024 ) po Mszy Świętej w Mszanie odprawimy Drogę Krzyżową pielgrzymując z kościoła w Mszanie do kaplicy w Małkach. Będziemy modlić się w intencji Ojczyzny. W tym też czasie będzie odprawiana Droga Krzyżowa w kościele. Bardzo zachęcam do udziału w tej pielgrzymce.

KS. SŁAWOMIR WITKOWSKI – WASZ DUSZPASTERZ

Symbolem podążania za Chrystusem w Jego męce jest  dźwiganie drewnianego krzyża przez różne grupy osób – od lektorów, ministrantów, przez ojców, matki, dziadków, młodzież i dzieci.

Idąc Drogą Krzyżową, człowiek uświadamia sobie, za jak wielką cenę został odkupiony i jak wielką miłością obdarzył ludzi Bóg w Jezusie Chrystusie. W swoim życiu każdy przeżywa jakieś upadki, osamotnienie, cierpienie i ból, ale nigdy nie jest sam, gdyż może łączyć swoje doświadczenie z Chrystusem i z Jego Drogą Krzyżową. Z Jego Drogi Krzyżowej mamy czerpać siły na każdy dzień naszego dążenia do celu, jakim jest zbawienie – szczęście wieczne!


Odwiedzin dzisiaj: 0
Odwiedzin w sumie: 7

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Polityka Prywatności
Zarządzanie cookies
AKCEPTUJĘ