PEREGRYNACJA RELIKWII BŁOGOSŁAWIONEJ RODZINY ULMÓW W PARAFII MSZANO

W dniu 21.02.2024 r. w naszej parafii, dokładnie w kościele w Mszanie odbyła się piękna uroczystość poświęcona peregrynacji relikwii błogosławionej Rodziny Ulmów. Nabożeństwo parafialne rozpoczęło się o godz. 10:00 uroczystym wprowadzeniem relikwiarza oraz obrazu nowych polskich błogosławionych. Ks. Proboszcz Sławomir Witkowski przewodniczył wspólnej modlitwie. Rodziny z naszej parafii poprowadziły modlitwę różańcową. Rozważane były tajemnice chwalebne w połączeniu z życiem rodziny Ulmów. Krótkie nabożeństwo zakończyła modlitwa za wstawiennictwem bł. rodziny Ulmów.
Beatyfikacja Józefa i Wiktorii Ulmów wraz z siedmiorgiem ich dzieci: Stanisławą, Barbarą, Władysławem, Franciszkiem, Antoniną, Marią oraz nienarodzonym potomkiem odbyła się 10 września 2023 r., o godz. 10.00, w Markowej. To pierwszy akt beatyfikacji, który dotyczy całej rodziny.

Niech Błogosławiona Rodzina Ulmów będzie dla nas wzorem w chrześcijańskiej wytrwałości i świadectwem miłości bliźniego.

Błogosławiona Rodzino Ulmów, Módl się za nami!


Odwiedzin dzisiaj: 0
Odwiedzin w sumie: 16

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Polityka Prywatności
Zarządzanie cookies
AKCEPTUJĘ