WYNIK WYBORÓW W SPRAWIE MALOWIDEŁ Z KOŚCIOŁA

Drodzy Parafianie.

Bardzo dziękuję Wam za wzięcie udziału w głosowaniu, które dotyczyło wewnętrznego wystroju naszego kościoła parafialnego w Mszanie. Dziękuję Wam za zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności za kościół parafialny. Wszystkich głosów oddano 245, głosów nieważnych było 6. Za pozostawieniem malowideł z 1955 roku na swoim miejscu zagłosowały 122 osoby. Za przeniesieniem fotograficznej rekonstrukcji tych malowideł na chór opowiedziało się 117 osób. Zatem malowidła pozostają na swoim miejscu. Ta decyzja jest wiążąca. Proszę zatem o uszanowanie tego wyboru, jak i proszę o uszanowanie zdania każdego, który się na ten temat wypowiedział. Prace konserwatorskie maja ruszyć niebawem, Poinformuję jak będzie wyglądał ich przebieg. Bardzo dziękuję także Radnym za przeprowadzenie tego głosowania i Wasze duże zaangażowanie w tej sprawie.

21.04.2024 r.