SUKCES ANNY JAKUBOWSKIEJ W GMINNYM KONKURSIE KOLĘD I PASTORAŁEK W BOBROWIE

Tegoroczny Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek odbył się 18 stycznia 2024 r. w sali Ośrodka Kultury w Bobrowie. Uczestnicy wykonywali tradycyjne kolędy, jak również pastorałki i piosenki o tematyce związanej ze Świętami Bożego Narodzenia. W konkursie wzięli udział soliści oraz zespoły. Byli oni oceniani przez komisję wg następujących kategorii: szkoły podstawowe kl. 1-3, szkoły podstawowe kl. 4-6, szkoły podstawowe kl. 7 i 8.

Anna Jakubowska, z kl. 8 zgłoszona została do konkursu przez Szkołę Podstawową im. Dywizjonu 303 w Małkach ( opiekun: p. Marzena Kopczyńska ). Dziewczynka aktywnie śpiewa w Scholi Dziecięcej Małki. W konkursie Anna Jakubowska zajęła III miejsce – uczennica ze Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 303 z Małk. Na podstawie informacji ze strony internetowej Gminy Bobrowo.

WIĘCEJ INFORMACJI NA: https://www.bobrowo.org.pl/asp/gminny-konkurs-koled-i-pastoralek,1061,artykul,1,5714


Odwiedzin dzisiaj: 0
Odwiedzin w sumie: 7

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Polityka Prywatności
Zarządzanie cookies
AKCEPTUJĘ