SKAUCI ZBIERALI FUNDUSZE NA WYPOCZYNEK LETNI

W okresie wiosenno-letnim nasi skauci i ich rodziny piekli ciasta, przygotowywali pyszne soki i napoje, a następnie sprzedawali za symboliczną ofiarę koło świątyń. Akcja miała na celu pozyskanie funduszy na wypoczynek letni dzieci i młodzieży. Był to też dobry czas na integrację wspólnoty parafialnej, a młodzi parafianie uczyli się zaradności i oszczędności. Serdeczne podziękowania należą się instruktorom i rodzicom dzieci za trud włożony w przeprowadzenie tej akcji. Skauci Króla ze szczepu nr 8 w Mszanie dziękują wszystkim Ofiarodawcom za każdy grosz i modlitwę na rzecz organizacji.


Odwiedzin dzisiaj: 0
Odwiedzin w sumie: 34

Tekst, zdjęcia: Beata Maria Klonowska

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Polityka Prywatności
Zarządzanie cookies
AKCEPTUJĘ