KONCERT SCHOLI DZIECIĘCEJ MAŁKI NA OTWARCIU NOWEJ ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W MAŁKACH

W dniu 10 lutego 2024 r. – odbyło się uroczyste otwarcie i poświęcenie nowo wybudowanej świetlicy wiejskiej w Małkach. Zgromadzonych Gości powitała p. Dorota Sikorska – pracownik ds. kultury w GOK w Bobrowie Na początku uroczystości głos zajął Wójt Gminy Bobrowo – p. Paweł Klonowski, który przedstawił krótką historię budowy lokalu…… Dopełnieniem uroczystości była wspólna modlitwa, poświęcenie budynku i krzyża przez ks. Sławomira Witkowskiego. Ważnym punktem kulminacyjnym był także występ artystyczny dzieci i młodzieży.

Wystąpiła także schola dziecięca, działająca przy kaplicy w Małkach. Chórek przedstawił następujący repertuar: 2 piosenki: “Bieszczadzki trakt”” i “Kto ma klucze” – opiekunowie: p. Sylwia Świeczkowska Zając, p. Rafał Jakubowski, p. Maciej Czupryński. Opiekunowie scholi za swoją bezinteresowną działalność, poświęcony czas na rzecz młodego pokolenia otrzymali od uczniów SP w Małkach podziękowania w formie serduszek.
Schola dziecięca Małki w składzie:
Anna Jakubowska
Monika Łęgowska
Weronika Roman
Alicja Świeczkowska – Zając
Agata Wiśniewska
Emilia Wiśniewska
Marta Wiśniewska
Maria Głodowska
Sylwia Świeczkowska – Zając – gitara
Jakub Gumienik – gitara
Rafał Jakubowski – gitara
Maciej Czupryński – instrumenty klawiszowe, bas.

Serdecznie zapraszamy do kaplicy w Małkach w każdą niedzielę i święta, na godz. 9.30

Małki. 10.02.2024 r.


Odwiedzin dzisiaj: 0
Odwiedzin w sumie: 25

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Polityka Prywatności
Zarządzanie cookies
AKCEPTUJĘ