ZAPROSZENIE NA DRZWI OTWARTE DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ W MAŁKACH

Dnia 17 maja 2024 r. (piątek) zapraszamy rodziców oraz wszystkich zainteresowanych na drzwi otwarte do Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 303 w Małkach. Planujemy: lekcje otwarte (pierwsza godzina lekcyjna), przedstawienie „Czerwony Kapturek” – wyk. kl. III, występ naszej gwiazdy Carmen ( ok. godz. 9.00 w świetlicy wiejskiej – wystąpi absolwentka naszej szkoły: Hanna Załęska z zespołem – repertuar : muzyka z czterech stron świata), gry i zabawy językowe, tematyczne i ruchowe, pokazy doświadczeń chemicznych i fizycznych, obserwacje mikroskopowe, zajęcia z IPN, a także wystawa nowości  książkowych oraz lektur szkolnych. W tym dniu odchodzimy 11. rocznicę nadania szkole w Małkach imienia i sztandaru. Więcej informacji o szkole pod linkiem: http://spmalki.pl/

Dyrektor Szkoły wraz z Gronem Pedagogicznym


Odwiedzin dzisiaj: 0
Odwiedzin w sumie: 75

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Polityka Prywatności
Zarządzanie cookies
AKCEPTUJĘ