ZAPROSZENIE NA DROGĘ KRZYŻOWĄ I GORZKIE ŻALE 2024

Serdecznie zapraszamy na Nabożeństwa Wielkopostne. W okresie Wielkiego Postu przeżywamy dwa nabożeństwa pasyjne, w czasie których rozważamy mękę i śmierć Chrystusa. Droga krzyżowa w naszej parafii w Małkach w czwartek po Mszy Świętej oraz w piątek, również po Mszy Świętej w Mszanie. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedziele: o 16.00 w Mszanie i o 17.00 w Małkach. Gorąco zachęcam do udziału w tych nabożeństwach. W czasie Mszy Świętych przed Drogą Krzyżową są głoszone kazania wielkopostne o tematyce modlitwy. Papież Franciszek ogłosił rok 2024 Rokiem Modlitwy, który ma nas przygotować na Jubileusz Chrześcijaństwa w 2025 roku. Galeria zdjęć z 25 lutego 2024 r. – nabożeństwo Gorzkich Żali kaplica w Małkach.


Odwiedzin dzisiaj: 0
Odwiedzin w sumie: 56

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Polityka Prywatności
Zarządzanie cookies
AKCEPTUJĘ