SKAUCI KRÓLA I PRZYJACIELE NA POLACH LEDNICKICH POD GNIEZNEM

W sobotę 1 czerwca 2024 r. odbyło się XXVIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych w Lednicy. Zgodnie z programem, pielgrzymi weszli na teren Lednicy od godz. 8.00. O godz. 11.00 rozpoczęły się przygotowane dla uczestników warsztaty tematyczne. O godz. 16.30 odbyła się procesja, po której o godz. 17.00 oficjalnie rozpoczęła się 28. edycja Lednicy. W spotkaniu brał udział m.in. kardynał Grzegorz Ryś, który po godz. 22.00 modlił się razem z uczestnikami. O północy rozpoczęło się tradycyjne przejście pielgrzymów przez lednicką Bramę Rybę.

Naszą parafię reprezentowała Grupa Młodych pod opieką dorosłych. Byli to Skauci Króla ze szczepu nr 8 w Mszanie oraz sympatycy i przyjaciele naszej parafii.

Tekst: Beata Maria Klonowska, zdjęcia p. Katarzyna Wiśniewska.


Odwiedzin dzisiaj: 0
Odwiedzin w sumie: 70

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Polityka Prywatności
Zarządzanie cookies
AKCEPTUJĘ