REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE DLA DZIECI ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W SZABDZIE

Rekolekcje trwały w dniach od 18-20 marca 2024 r. Przebiegały pod hasłem „PRZYJAŹŃ TO NAJWIĘKSZY DAR”. Uczestnicy byli podzieleni na grupy wiekowe, w których odbywały się różne zajęcia. Były też filmy, quiz o tematyce religijnej, prace plastyczne i przygotowywanie scenek na temat przyjaźni. Skoro temat przyjaźni to oczywiście nie mogło zabraknąć wspólnych zabaw. Starano się przybliżać do Pana Boga przez różne nabożeństwa.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przewodniczyli i pomagali w czasie rekolekcji bardzo dziękujemy. Rekolekcje poprowadzili: p. Wiesława Martewicz – katechetka, ks. Sławomir Witkowski – proboszcz.

Autor zdjęć: ks. Sławomir Witkowski


Odwiedzin dzisiaj: 0
Odwiedzin w sumie: 43

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Polityka Prywatności
Zarządzanie cookies
AKCEPTUJĘ