PANTOMIMA „NOWE ŻYCIE” W WYKONANIU SKAUTÓW KRÓLA

Ta pantomima mówi o tym, że Jezus daje nam czystą duszę co symbolizuje biała koszula i podczas naszego życia, gdy źle postępujemy brudzimy ją, ale Pan Jezus daje nam zawsze szansę, aby zacząć postępować dobrze i swoją brudną koszulę zamienić na czystą białą szatę.

Opracowanie na podstawie nadesłanych materiałów przez p Katarzynę Wiśniewską – komendantkę Skautów Króla – szczep nr 8 w Mszanie.

Pantomima została wystawiona przed nabożeństwem DROGI KRZYŻOWEJ w dniach 20 marca 2025 r. ( kościół w Mszanie ) i 3 kwietnia 2025 r. ( kaplica w Małkach )

W roli Jezusa wystąpił p. Andrzej Jankowski z Mszana. Emilka Wiśniewska z Małk zagrała człowieka w koszuli i głównego bohatera. Pozostali Skauci Króla wystąpili jako osoby, które próbowały namówić człowieka w koszuli do dobrych uczynków. W przedstawieniu wystąpili też chłopcy ,którzy wyśmiewali Emilkę ( człowieka w koszuli ). Krytykowali ją za to, że dobrze postępowała ( pomagała innym ).

Odwiedzin dzisiaj: 0
Odwiedzin w sumie: 36

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Polityka Prywatności
Zarządzanie cookies
AKCEPTUJĘ