MSZA ŚWIĘTA W INTENCJI NASZEJ OJCZYZNY – PRZY RELIKWIACH BŁ. KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI

W dniu 14 marca 2024 r., w czwartek w kaplicy w Małkach o godz. 17.00 odbyła się Msza Święta w intencji Ojczyzny przy relikwiach bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Relikwii użyczyła nam parafia pw. św. Stanisława z Cichego. Słowo Boże do zgromadzonych wiernych wygłosił ks. kanonik Marek Skok – proboszcz parafii w Cichem. Ks. Marek opowiadał o życiu bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Na koniec Mszy św. osoby chętne mogły ucałować relikwie.

Ks. Jerzy jest przykładem i drogowskazem dla wielu ludzi, nawet tych najmłodszych. Poznają go i chcą naśladować. Więcej informacji pod linkiem: http://idziemy.pl/archiwum/sladami-ksiedza-jerzego/article

W tym roku przypada 40. rocznica śmierci ks. Jerzego Popiełuszki. Przez cały rok będą organizowane wydarzenia, których celem jest upamiętnienie tego kapłana, jego świadectwa i ponadczasowego przesłania. Więcej informacji na: https://www.rp.pl/kosciol/art39886191-rocznica-smierci-kaplana-jak-pokazac-ksiedza-jerzego-popieluszke


Odwiedzin dzisiaj: 0
Odwiedzin w sumie: 24

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Polityka Prywatności
Zarządzanie cookies
AKCEPTUJĘ