JUBILEUSZ 30-LECIA PRACY W PARAFII PANA ORGANISTY JÓZEFA JARANOWSKIEGO

W niedzielę, 8 września 2024 r. na Mszy Świętej o godz.10.30 w kaplicy w Małkach obchodziliśmy jubileusz 30-lecia pracy w naszej parafii Pana Organisty Józefa Jaranowskiego. Przedstawiciele Rady Parafialnej oraz Scholi Dziecięcej wręczyli Panu Organiście kosz z upominkami.

Pan Józef Jaranowski 30 lat temu zaczął pracę w naszej parafii, tylu ludziom towarzyszył i towarzyszy graniem i śpiewem w czasie ważnych wydarzeń przy chrztach, komuniach, bierzmowaniach, ślubach, jubileuszach czy pogrzebach, a nawet zabawach.
Składamy mu serdeczne podziękowania i życzenia wielu łask Bożych w dalszej pracy.
Wspólnota parafialna dziękuje Ci dzisiaj za to, że prowadzisz naszą modlitwę poprzez muzykę i śpiew, życzymy abyś umocniony Bożymi łaskami, Matczyną opieką i darami Ducha Świętego nadal to czynił – z oddaniem, pasją i satysfakcją. Niechaj los Ci sprzyja niosąc powodzenie, idź przez życie z uśmiechem i dobrocią w sercu, otoczony tylko dobrymi ludźmi, silny poczuciem bezpieczeństwa, zadowolenia i szczęścia. Abyś odnajdywał w bliskich Ci osobach – siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie-radość istnienia, w kolorach, smakach i zapachach – wielkość natchnienia. Wszystko co było Twoim marzeniem, co jest, i co będzie w przyszłości, niech nie uleci z cichym westchnieniem, lecz niech się spełni w całości. By najpiękniejsze chwile w Twoim życiu trwały wiecznie.

KONCERT ORGANOWY PANA JÓZEFA JARANOWSKIEGO – ORGANISTY W PARAFII MSZANO – KAPLICA W MAŁKACH- 1.01.2024

Tekst: Beata Maria Klonowska, zdjęcia: Marzena Kopczyńska, Beata Maria Klonowska