GOŚCILIŚMY W PARAFII PIELGRZYMKĘ UDAJĄCĄ SIĘ DO ŚW. LIPKI

W czwartek 30 kwietnia 2026 r. gościliśmy w naszej parafii pielgrzymów rowerowych udających się z Torunia do Świętej Lipki. Pielgrzymów uroczyście powitał ks. Sławomir Witkowski – nasz proboszcz. Pielgrzymi dziękują wszystkim za serdeczne przyjęcie, posiłek i opiekę.

Odwiedzin dzisiaj: 0
Odwiedzin w sumie: 73

Zdjęcia: Beata Klonowska i p. Joanna. Cichacka

Nasze strony wykorzystują pliki cookies (ciasteczka).
Polityka Prywatności
Zarządzanie cookies
AKCEPTUJĘ