W czwartek 30 kwietnia 2026 r. gościliśmy w naszej parafii pielgrzymów rowerowych udających się z Torunia do Świętej Lipki. Pielgrzymów uroczyście powitał ks. Sławomir Witkowski – nasz proboszcz. Pielgrzymi dziękują wszystkim za serdeczne przyjęcie, posiłek i opiekę.
Odwiedzin dzisiaj: 0
Odwiedzin w sumie: 73
Zdjęcia: Beata Klonowska i p. Joanna. Cichacka




















