PRZEPIĘKNY KONCERT PIEŚNI RELIGIJNYCH W WYKONANIU SCHOLI DZIECIĘCEJ MAŁKI – GALERIA ZDJĘĆ I FILMY

W dniu 23 czerwca 2024 r. w kaplicy p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP w Małkach odbył się wyjątkowy koncert pieśni religijnych w wykonaniu Scholi Dziecięcej. Była to prawdziwa uczta dla ducha. Wśród wykonawców wystąpili wspaniali i uzdolnieni ludzie kochający i tworzący muzykę. Wspólne śpiewanie rozpoczął modlitwą ks. Sławomir Witkowski – proboszcz. Następnie przedstawił cel koncertu i podziękował chórkowi za piękny śpiew podczas liturgii. Ks. Sławek wyraził słowa uznania w kierunku osób dorosłych, czyli opiekunów scholi, rodziców, przyjaciół i ofiarodawców. Obdarował opiekunów scholi książkami, a dzieci i młodzież śpiewającą kubkami z motywem religijnym.
Cały występ okraszony był jak zwykle fachowym, profesjonalnym i kompetentnym komentarzem p. Sylwii Świeczkowskiej – Zając. Czyli od niezwykle serdecznego powitania do zakończenia i zaproszenia na poczęstunek. Pani Sylwia przedstawiła też szczegółowy cel koncertu ( zbiórka funduszy na nowe mikrofony dla scholi).

Przebieg koncertu( kolejność występów):

1. “Czuwa Bóg”- piosenka autorska – cały zespół.
  2. “Duszo ma Pana chwal” – partie solowe: Rafał Jakubowski, Marcelina Tydryszewska, Anna Jakubowska.
  3. “Ktoś jeszcze” – partie solowe: Sylwia Świeczkowska – Zając, Marta Wiśniewska, Alicja Świeczkowska – Zając.
  4. “Bilet do nieba” – piosenka autorska – cały zespół.
  5. “Bedę śpiewać Ci Panie” – piosenka autorska – solo: Alicja Świeczkowska – Zając.
  6. ” Maryjo kocham Cię” – piosenka autorska- solo: Monika Łęgowska.
  7. “Nasz Bóg” – cały zespół.
  8. “Jakie piękne jest imię Twe” – solo: Magdalena Klonowska
  9. “Ty karmisz nas Panie”- piosenka autorska- cały zespół.
  10. “Oceany” – partie solowe: Marta Wiśniewska, Jakub Gumienik.
  11. “Twa dobroć” – partie solowe: Sylwia Świeczkowska – Zając, Marta Wiśniewska, Alicja Świeczkowska – Zając.
  12. Na bis: “Schowaj mnie” – cały zespół.

Gościnnie cały koncert na gitarze basowej zagrał p. Piotr Maciejewski z Szabdy. obsługa techniczna ( nagłośnienie ) p. Piotr Kalwa. Na nowe mikrofony dla śpiewających zebrano kwotę 2400 zł.

Schola dziecięca Małki w składzie:

Marcelina Tydryszewska – śpiew, gitara
Anna Jakubowska
Monika Łęgowska
Magdalena Klonowska
Alicja Świeczkowska – Zając
Agata Wiśniewska
Emilia Wiśniewska
Marta Wiśniewska – śpiew, gitara
Maria Głodowska
Sylwia Świeczkowska – Zając – śpiew, gitara
Jakub Gumienik – gitara
Rafał Jakubowski – gitara
Maciej Czupryński – instrumenty klawiszowe, bas.
Serdecznie zapraszamy do kaplicy w Małkach w każdą niedzielę i święta, na godz. 9.30

PRZEPIĘKNY KONCERT PIEŚNI RELIGIJNYCH W WYKONANIU SCHOLI DZIECIĘCEJ MAŁKI – 23.06.2024 – CZ. 1

PRZEPIĘKNY KONCERT PIEŚNI RELIGIJNYCH W WYKONANIU SCHOLI DZIECIĘCEJ MAŁKI – 23.06.2024 – CZ. 2

Opracowanie: Beata Maria Klonowska