ODDAJ KREW, URATUJ KOMUŚ ŻYCIE - AKCJA KRWIODAWSTWA PRZY KOŚCIELE W MSZANIE

     W dniu 9 sierpnia 2020 do Mszana przyjechała ekipa wyjazdowa zorganizowana z wykorzystaniem ambulansu, który zapewniło Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy. Krew oddało kilkanaście osób z naszej parafii i okolic. To piękny dar miłosierdzia dla tych, którzy potrzebują tego daru by żyć. Wszystkim dziękujemy za pomoc w przeprowadzeniu tej akcji, a zwłaszcza wszystkim, którzy w tym dniu oddali krew. Koordynatorem tej akcji na terenie parafii po raz kolejny była p. Jolanta Badaczewska we współpracy z ks. proboszczem Sławomirem Witkowskim.  Wszyscy dawcy mogli liczyć na słodki poczęstunek, jak również na koszulkę z napisem: Jestem krwiodawcą!

GALERIA ZDJĘĆ I KRÓTKI FILMIK:

Opracowanie: Beata Maria Klonowska

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u