KOMUNIKAT ODNOŚNIE NIEDZIELNYCH EUCHARYSTII

                                         Drodzy Parafianie!

Jesteśmy cały czas zobowiązani do zachowywania bezpiecznego dystansu w kościołach. Uczestniczymy we Mszach Świętych nadal w maseczkach.

W związku z tym, że obowiązuje nas nadal uzasadniona ostrożność, w naszej parafii nadal zostaną dodatkowe godziny Mszy Świętych w niedziele. Taką możliwość mamy dzięki regularnej pomocy ks. Jana Żymanta, za którą mu bardzo dziękuję.

Pewna zmiana pojawi się jednak w Małkach. Pierwsza Msza Święta w Małkach, już od tej niedzieli, będzie sprawowana o godz. 8.00 na placu gdzie powstaje nowa , druga Msza Święta odbędzie się o godz. 9.30  w kaplicy. Chciałbym pozostawić tę jedną Mszę Świętą polową dlatego, by umożliwić uczestniczenie w Eucharystii także osobom, które mimo wszystko boją się nadal pomieszczeń zamkniętych. Na te Msze Święte polowe zapraszam oczywiście wszystkich parafian. Jeżeli jednak będzie padało to Msza Święta w Małkach o 8.00 odbędzie się w również w kaplicy. 

Nie ma już transmisji Mszy Świętych na Facebooku z naszego kościoła.

Pozostałe godziny Eucharystii w Mszanie pozostają, na razie bez zmian: godzina 8.00, 9.30. 11.30 i 17.00.

                                                     Kochani, czekamy na Was!

                                                Ks. Sławomir Witkowski - proboszcz

 

 

 
- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u