Apel o podjęcie 24-godzinnej adoracji z środy na czwartek!

      Niestety w tę środę nie rozpoczniemy jeszcze 24-godzinnej adoracji w naszej parafii w intencji ustąpienia epidemii.

Kilka godzin jest jeszcze wolnych i czeka na tych, którzy podejmą się czuwania. Godziny „nieobstawione” w Mszanie: od 19.00 do 21.00, od 24.00 do 2.00, od 5.00 do 12.00. Małki podjęły się czuwania na wszystkich godzinach od 12.00 do 18.00.

Zapisujemy się na jedną godzinę, na którą potrzeba przynajmniej trzech osób. Czekam na telefony.

Kochani!

Intencja naszej parafialnej  modlitwy przed Najświętszym Sakramentem jest ważna i  doniosła.

Wytrwała, błagalna modlitwa o ustanie epidemii jest wciąż potrzebna. Wraz z zagrożeniem naszego zdrowia i życia pojawiają się inne bolesne skutki: uciążliwa izolacja, osłabienie więzi rodzinnych, przyjacielskich i wspólnotowych, utrata miejsc pracy i wiele innych.

Prośmy Pana o miłosierdzie nad nami, a także dla nas wszystkich o łaskę nawrócenia i głębszej wiary.

Mam nadzieję, ze znajdą się osoby, które odpowiedzą na ten duchowy apel.

Niech słowa Jezusa, które skierował do uczniów w Ogrodzie Oliwnym będą i dla nas wezwaniem do przebudzenia: «Tak, jednej godziny nie mogliście czuwać ze Mną? Czuwajcie i módlcie się, abyście nie ulegli pokusie; duch wprawdzie ochoczy, ale ciało słabe». Mt 26,40-41

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u