ŻYCZENIA WIELKANOCNE !!!

Wszystkim naszym Internautom, Parafianom, Gościom i Sympatykom życzę błogosławionych, pełnych ducha i radości Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Niech fakt pustego grobu będzie dla nas źródłem nadziei w trudach codzienności.

W tym szczególnym czasie niech Jezus Chrystus, Pan życia i śmierci umacnia Was, Moi Drodzy i Waszych najbliższych.

Niech ta moc, płynąca z Jego Zmartwychwstałego Serca rozpala nasze codzienne życie, obejmuje wszystkie troski rodzinne i tak prowadzi, abyśmy w każdej chwili naszego życia czuli i ufali, że Bóg jest naszym prawdziwym życiem.

 Niech Bóg Was błogosławi i strzeże! Szczęść Boże!

ks. Sławomir Witkowski  - proboszcz Parafii Mszano  

Grób Pański w kościele parafialnym w Mszanie- poranek, 11.04.2020 r.

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u