ZALECENIA ODNOŚNIE OBCHODÓW ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

W związku z obostrzeniami związanymi z walką z koronawirusem, w kościele i na Mszy Świętej w Niedzielę Wielkanocną i Poniedziałek Wielkanocny nie może przebywać jednorazowo więcej niż 5 osób oprócz kapłana. Dlatego też proszę, by we Mszy Świętej uczestniczyły tylko te osoby, które zamówiły daną intencję, o ile będą chciały przyjść. Zapraszam do transmisji przez Facebook z naszego kościoła parafialnego, która będzie miała miejsce o godz. 11.30 w I i  II Dzień Świąt Wielkanocnych. Proszę też Was, abyście postarali się o prawdziwego ducha modlitwy i skupienia podczas oglądania telewizyjnych czy internetowych transmisji.

Wiemy, że władze państwowe zalecają, by tegoroczne święta z powodu epidemii spędzić tylko w gronie domowników. Nie oznacza to jednak, że nie mamy być w kontakcie z rodzinami.

Oprócz rozmów telefonicznych i przez komunikatory internetowe możemy przesyłać bliskim wraz z życzeniami zdjęcia i nagrania naszych świątecznych stołów oraz tych, którzy przy nich zasiadają. Wystarczy użyć smartfona. W ten sposób będziemy wspólnie przeżywać radość, którą przynosi zmartwychwstanie Jezusa.
Jednoczmy się, Moi Drodzy, we wspólnej modlitwie. Niech Pan błogosławi Wam i Waszym rodzinom na zbliżające się święta. Niech w domach ożywia się nasza wiara, miłość do bliskich  i nadzieja na ustanie epidemii.  Zalecenia obowiązują do 19 kwietnia 2020 r.
                                   proboszcz - ks. Sławomir Witkowski

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY - KAPLICA W MAŁKACH - 22.04.2019

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u