II Parafialny Turniej Piłki Halowej

18 lutego na hali w Bobrowie odbył się II Parafialny Turniej Piłki Halowej. Do udziału w turnieju zgłosiło się siedem drużyn: Szabda (obrońca tytułu), Niewierz, Chojno, Mszano, dwie drużyny z Małk oraz gościnnie drużyna z Gimnazjum z Bobrowa. Mecze rozgrywano w systemie” każdy z każdym”. Po zaciętej walce, przed ostatnim meczem z szansami na tytuł stanęły dwie drużyny: Szabda i Niewierz. Zwycięzcą w tej konfrontacji okazał się Niewierz. Atmosfera tego sportowego, parafialnego święta była znakomita. Na zwycięzcę oraz na drugą i trzecią drużynę czekały puchary, a na wszystkich wielki piłkarski tort ufundowany przez p. Piotra Mazura. Podziękowania także dla p. Wojciecha Żbikowskiego za ufundowanie pucharów oraz dla p. Sławomira Linetey, dyrektora Gimnazjum w Bobrowie, który z wielką życzliwością podjął nas w swojej szkole oraz sędziował mecze. Wszystkim uczestnikom turnieju i kibicom także Bóg zapłać za stworzenie tego miłego wydarzenia. Cóż – w zdrowym ciele zdrowy duch, do zobaczenia na następnym turnieju.

Ks. Sławomir Witkowski

 

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u