Zapraszam do wspólnej modlitwy w tym trudnym czasie każdego dnia o g. 20.30.

      W całej naszej Ojczyźnie o godz. 20:30 łączymy się we wspólnej modlitwie różańcowej w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, jak również służb medycznych i sanitarnych, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia. Nie ta modlitwa łączy także naszą Parafię.Pozostając w duchowej łączności módlmy się wszyscy intensywnie o jak najszybsze o ustanie epidemii.
Ks. Sławomir Witkowski – proboszcz

Każdego dnia pojawiają się nowe informacje dotyczące kolejnych osób zarażonych. Parafrazując słowa św. Ignacego Loyoli, będziemy więc codziennie przypominać o przestrzeganiu ustalonych zasad higieny oraz o modlitwie:

“Myj ręce tak, jakby wszystko zależało od Ciebie.

Módl się tak, jakby wszystko zależało od Boga”.

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u