Drodzy parafianie!

     W związku z najnowszymi rozporządzeniami władz państwowych i kościelnych, pragnę poinformować, że nasze zgromadzenia na Mszy Świętej i innych nabożeństwach nie mogą przekroczyć 50 osób. Do tego zalecenia będziemy stosować się ściśle.

Chcę także przypomnieć, że w naszej parafii najbliższe Msze Święte w niedziele będą odprawiane:

 - dziś w sobotę o godz. 17.00 oraz 18.00 w Mszanie 

 - jutro w niedziele: w Mszanie o 8.00, 11.30 oraz o 16.00 po Gorzkich Żalach. W Małkach o 9.30 oraz o 17.30 po Gorzkich Żalach.

Równocześnie proszę Was bardzo o włączanie się we wspólną modlitwę w domach o 20.30, bowiem o tej godzinie księża z całej Polski są proszeni o odmówienie różańca w kościele, bez udziału wiernych, w intencji chorych, całej służby medycznej oraz o pokój serca i łaskę nawrócenia. W tej modlitwie będę zawierzał Matce Bożej całą parafię.

Kochani, taka nasza łączność duchowa i modlitwa wspólna w domach, to duże wyzwanie dla Waszej wiary i wielka moc.

                                             Ks. Sławomir Witkowski

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u