PARAFIANIE NA REKOLEKCJACH PROWADZONYCH PRZEZ OJCA JÓZEFA WITKO

W dniach 7-9 lutego 2020 r. w Toruniu odbyły się rekolekcje charyzmatyczne: „Uzdrowienie przez Słowo Boże” prowadzone przez Katolickie Stowarzyszenie Ewangelizacyjne „Posłanie”. Rekolekcjom przewodził ojciec Józef Witko OFM. Naszą parafię w Toruniu na spotkaniu z duchownym reprezentowała grupa osób: przedstawiciele ruchu Focolare, lektorzy, katecheci i inni. Ojciec Józef Witko OFM franciszkanin, kaznodzieja i uczestnik ruchu charyzmatycznego, od kilkunastu lat sprawuje Msze św. w intencji chorych z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duchowe. Każdego roku uczestniczy w nich kilkadziesiąt tysięcy osób. Autor wielu książek, w tym: „Uzdrawiająca moc Ducha Świętego”, „Jezusie, Synu Dawida, ulituj się nade mną” i „Pan jest z Tobą, dzielny wojowniku”.

Poniżej program rekolekcji pt.: Uzdrowienie przez słowo Boże:
17:00 – modlitwa uwielbienia
10:00 – kawa/herbata
11:00 – Msza św. – konferencja VIII

13:00 – obiad

Galeria zdjęć i film z rekolekcji:

U Boga wszystko jest możliwe!
Uzdrowienie wewnętrzne - świadectwo
     Świadectwo mojego uzdrowienia wewnętrznego dokonało się w czasie Mszy Św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. Podczas wystawienia Najświętszego Sakramentu poczułam dobroć i siłę Pana Boga. Wśród próśb, które zanosiłam do Boga za moich bliskich była również ta o łaskę mojego uzdrowienia wewnętrznego. Prośba została wysłuchana. Wcześniej moje życie było wielką ciemnością, straciłam chęć do istnienia. Odwróciłam się od Boga i do wielu ludzi czułam ogromną nienawiść. Moja modlitwa była bardzo sceptyczna, chodziłam do Kościoła bardziej z przyzwyczajenia niż z wewnętrznej potrzeby. Bardzo rzadko przystępowałam do sakramentów. Po Mszy św. o uzdrowienie i uwolnienie o wiele bardziej zbliżyłam się do Boga. Chwała Tobie Panie za najpiękniejszą rzecz, która mogła mnie w życiu spotkać. ( fragm. świadectwa ludzi z rekolekcji ).

Zdjęcia i filmiki przekazała p. Marzena Kopczyńska.