JASEŁKA DLA MIESZKAŃCÓW OKOLICZNYCH WSI W WYKONANIU UCZNIÓW ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. DYWIZJONU 303 W MAŁKACH

Dnia 19 stycznia 2020 r. ( niedziela ) o godz.10.45 w świetlicy Szkoły Podstawowej w Małkach ( świetlica wiejska ) odbyły się Jasełka. Wystąpili mali aktorzy z klasy 0-II i uczniowie z klas IV - VII pod kierunkiem p. Hanny Dec i p. katechetki Marzeny Kopczyńskiej. Prawdziwa uczta dla ducha.

                                                                                                                                 

Występ bardzo się podobał licznie zgromadzonej publiczności. Artyści w dowód wdzięczności otrzymali od Wójta Gminy Bobrowo p. Pawła Klonowskiego oraz sołtysów sąsiednich wsi czekolady oraz cukierki od księdza Sławomira Witkowskiego.

Fragment jasełek na świetlicy wiejskiej:

Galeria zdjęć:

 

Zdjęcia: p. Lucyna Boczek i p. Beata Klonowska

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u