SUKCES ZUZANNY NA PRZEGLĄDZIE PIEŚNI RELIGIJNEJ W BRODNICY
      W dniu 25 listopada 2019 r. odbyły się w Brodnickim Domu Kultury XXVIII DNI KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ - PRZEGLĄD PIEŚNI RELIGIJNEJ. Zuzanna Lenkiewicz, nasza parafianka z Chojna, uczennica klasy V Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 303 w Małkach zajęła III miejsce z piosenką religijną: ,,Mario, czy już wiesz". Zuzia ma na swoim koncie wiele sukcesów muzycznych. Uczennica lubi występować na scenie, często sama dobiera sobie repertuar, śpiewa również piosenki patriotyczne i żołnierskie. Wiele razy występowała podczas ,,Przeglądu Mam Talent" w Bobrowie. Gratulujemy dziewczynce po raz kolejny podium i życzymy dalszych sukcesów. Uczennica przygotowywała się pod kierunkiem p. katechetki Marzeny Kopczyńskiej.

Szczegółowe wyniki:
http://bdk.brodnica.net/galeria-2016/

XXVIII DNI KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ - PRZEGLĄD PIEŚNI RELIGIJNEJ BRODNICA 2019
Jury w składzie: p. Bernadeta Leśniak oraz p. Zdzisław Kędzia, po wysłuchaniu prezentacji konkursowych nagrodziło następujących solistów i zespoły
3️ MIEJSCE - Zuzanna Lenkiewicz - SP w MAŁKACH

Zuzia Lenkiewicz zaśpiewała swoją piosenkę religijną podczas odpustu w kaplicy w Małkach:

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u