UCZNIOWIE Z SP MAŁKI NA DIECEZJALNYM SPOTKANIU MISYJNYM W CHEŁMNIE

W dniu 19 października 2019 r. grupa uczniów z naszej szkoły wraz z p. katechetką Marzeną Kopczyńską uczestniczyła w Diecezjalnym Spotkaniu Misyjnym. Podczas tego wyjazdu uczniowie mogli zapoznać się z pracą misjonarzy, obejrzeć musical „Dzieci misji” (przygotowany przez dzieci i młodzież z parafii pw. Chrystusa Króla w Jabłonowie Pomorskim), następnie uczestniczyli w nabożeństwie  różańcowym i we Mszy św. pod przewodnictwem bp. Józefa Szamockiego. Spotkanie bardzo mi się podobało, szczególnie występy dzieci z różnych rejonów świata. Za uczestnictwo w spotkaniu otrzymałam obrazek z dedykacją i różaniec ( autor: Magdalena Klonowska ).

Zdjęcie grupowe przekazała p. Marzena Kopczyńska

Poniżej galeria zdjęć  i filmu - autor Magdalena Klonowska

Fragment musicalu ,, Dzieci misji"