UROCZYSTA MSZA ŚWIĘTA ODPUSTOWA W KOŚCIELE PARAFIALNYM W MSZANIE

          W niedzielę, 25 sierpnia 2019 r. o godz. 11.30 w kościele parafialnym w Mszanie została odprawiona uroczysta Msza św. odpustowa ku czci św. Bartłomieja. Uroczystości przewodniczył i homilię o patronie parafii, św. Bartłomieju wygłosił ks. Marek Kowalkowski pochodzący z Mszana. Na rannej Mszy św. w kościele została poświęcona ozdoba dożynkowa wykonana przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Niewierza. Przepiękna łódź zajęła II miejsce w kategorii ozdoba na dożynkach powiatowych. Natomiast na Eucharystii w Małkach poświęcony został wieniec Koła Gospodyń Wiejskich z Małk, który zajął III miejsce w kategorii wieniec KGW z Gminy Bobrowo. Więcej informacji w innym artykule. Na zakończenie uroczystości przeszła procesja wokół kościoła. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia tego święta naszej parafialnej wspólnoty. Wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy wzięli aktywny udział w naszym parafialnym święcie. Za wszelkie doświadczone dobro składamy z serca płynące Bóg zapłać.

FRAGMENT SUMY ODPUSTOWEJ W KOŚCIELE PARAFIALNYM W MSZANIE:

PONIŻEJ GALERIA ZDJĘĆ:

 

OPRACOWANIE:

BEATA MARIA KLONOWSKA

 

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u