ZAPROSZENIE NA III NARODOWY DZIEŃ CZYTANIA PISMA ŚWIĘTEGO

WEŹ I CZYTAJ!

Podobny obraz

 

5 MAJA 2019 ( niedziela )

GODZ. 19.00-20.00

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY W MSZANIE

Zapraszam na słuchanie i czytanie obszernych fragmentów Pisma Świętego. Obchodzimy bowiem tego dnia Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. 

Proszę zabrać swoje Pismo Święte.

ks. Sławomir Witkowski

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Abp Stanisław Gądecki, Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski oraz Mateusz Morawiecki, Prezes Rady Ministrów RP. Narodowe Czytanie Pisma Świętego rozpoczyna XI Tydzień Biblijny, który potrwa do 11 maja. Będzie on przeżywany w Kościele w Polsce pod hasłem: "Głosili Ewangelię mocą Ducha Świętego" (1 P 1,12). Nawiązywać będzie także do I Pielgrzymki św. Jana Pawła II do Polski w 1979 roku.

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u