TURNIEJ SIATKÓWKI O PUCHAR PARAFII MSZANO - I MIEJSCE ZDOBYŁA DRUŻYNA ''SANDAŁY MOJŻESZA"

W dniu 1 kwietnia 2019 roku o godz. 19.30 odbył się na hali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Bobrowie Turniej Siatkówki o Puchar parafii Mszano.

Wystartowały cztery drużyny:

1. ''Łamagi''

2. ''Sandały Mojżesza''

3. ''John i przyjaciele''

4. ''Prawie emeryci''

Inaczej: ''Łamagi'' to uczniowie Gimnazjum z Bobrowa. ''Sandały Mojżesza'' to mieszanka młodzieży z Nieżywięcia, z młodzieżą mszańską. ''John i przyjaciele'' to w większości młodzi z parafii Mszano i Wrocki oraz ''Prawie Emeryci'' z Mszana.

PUCHAR PARAFII MSZANO- I MIEJSCE ZDOBYŁA DRUŻYNA ''SANDAŁY MOJŻESZA"

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim, którzy w radosnej, sportowej atmosferze spędzili poniedziałkowy wieczór.

Ksiądz proboszcz Sławomir Witkowski wyraża wdzięczność oraz składa podziękowania wszystkim osobom za pomoc w organizacji turnieju.

Celem zawodów jest popularyzacja piłki siatkowej i aktywnego sposobu spędzania czasu wolnego.

FRAGMENT TURNIEJU SIATKÓWKI O PUCHAR PARAFII MSZANO - 01.04.2019 r.