ZAPROSZENIE NA II EDYCJĘ KURSU ALFA W MAŁKACH

KURS Alfa- w poszukiwaniu sensu życia.

Kurs Alfa to otwarta dla każdego z Nas szansa poznania lub pogłębienia wiary chrześcijańskiej. A to wszystko w swobodnej i przyjaznej atmosferze,w przystępnej formie i humorze. Rozpoczynający każde spotkanie poczęstunek to świetna okazja do bliższego poznania siebie i zawiązywania relacji.Znalezione obrazy dla zapytania Alfa kurs

W trakcie kursu jest cała seria poruszających wykładów na tematy, jak: " Kim jest Jezus", "Dlaczego i jak się modlić". Po każdym z nich następuje dyskusja w małych grupach. Cykl 10 spotkań o chrześcijaństwie. Ale nie tylko. Alfa to próba spojrzenia na temat wiary z zupełnie innej strony. To wymiana doświadczeń, ciekawi ludzie, zabawa i dyskusje o sprawach, które być może od dawna Cię nurtują.
W trakcie spotkań można słuchać, dowiadywać się, dyskutować i odkrywać a także pytać o wszystko ( Alfa to miejsce, gdzie żadne pytanie nie jest zbyt naiwne czy niestosowne)...

Zapraszamy serdecznie w czwartki po wieczornej Mszy św. w kaplicy ( ok. godz. 18.00 ) na świetlicę wiejską w Małkach.

Galeria zdjęć z pierwszego spotkania II edycji kursu Alfa w parafii Mszano:

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u