PARAFIANIE  I SYMPATYCY NASZEJ WSPÓLNOTY NA REKOLEKCJACH Z O. WITKO W TORUNIU

Rekolekcje z ojcem Józefem Witko OFM odbyły się w dniach 8-10 lutego 2019 r.  Zorganizowane zostały przez Katolickie Stowarzyszenie Ewangelizacyjne „Posłanie”. Były to rekolekcje charyzmatyczne pt.: „Jabes – Moc modlitwy i błogosławieństwa”(Obyś mi skutecznie błogosławił).
Prowadzący: o. Józef Witko OFM.

Rekolekcje odbyły się w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół nr 28, ul. Przy Skarpie 13, w Toruniu.

Ojciec Józef Witko OFM franciszkanin, kaznodzieja i uczestnik ruchu charyzmatycznego, od kilkunastu lat sprawuje Msze św. w intencji chorych z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duchowe. Każdego roku uczestniczy w nich kilkadziesiąt tysięcy osób. Autor wielu książek, w tym: „Uzdrawiająca moc Ducha Świętego”, „Jezusie, Synu Dawida, ulituj się nade mną” i „Pan jest z Tobą, dzielny wojowniku”.

Nasi parafianie i sympatycy parafii od kilku lat uczestniczą w rekolekcjach, po których wracają napełnieni Bożą wiarą i ogromną siłą ducha. Ojciec przypomina nam właśnie, że Bóg potrafi wyprowadzić dobro ze zła. Czasami jesteśmy jak uczniowie podczas burzy na morzu. Pan zawsze mówi nam: "Odwagi, Ja jestem! Nie bójcie się!"

Komentarze po rekolekcjach:

Chwała Panu za wspaniałych kapłanów, a przede wszystkim, pełnego wiary i pokory Ojca Józefa Witko

Chwała Panu za wszystko, co nam daje...

A tak się dziś modliliśmy - 9 lutego 2019 r.

Film udostępniony z Facebook: Posłanie Toruń

Tekst: Administrator, zdjęcia przesłane p. Piotr Mazur, pobrane z Facebook Posłanie Toruń .

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u