SKAUCI KRÓLA NA ZIMOWISKU W ZAMKU BIERZGŁOWSKIM - FOTORELACJA 25 LUTY 2019 r.

       Zacznijmy więc od początku...Autobus zorganizowany, pieniążki zebrane, ciepłe skarpetki, polary, czapki, rękawice - już chyba wszystko spakowane. Wsiadam do autokaru i już wiem, że sama droga będzie dla nas wielką atrakcją i się nie myliłam :) Wszyscy w wyśmienitych humorach jedziemy na obóz zimowy............

Tablica miejscowości

obraz- źródło Internet

 

      Podczas pierwszego dnia obozu skauci odwiedzili Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Mężczyzn w Toruniu. Był również czas na naukę historii, podziwianie piękna zabytków miasta Torunia i słynnych postaci z nim związanych. Kolejnym punktem zatrzymania na dłużej był  Kościół NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu ( świątynia o. Tadeusza Rydzyka ). Niebywałą atrakcją obozu był moment na najlepszą przekąskę świata, czyli pizzę.


Często powtarzam moim uczniom jak ważnymi wydarzeniami są obozy, biwaki, wycieczki. Spotykam się na nich z niesamowita energią, ciepłem i pełnym zaangażowaniem wszystkich uczestników. To wydarzenia na które dzieci czekają z ogromną niecierpliwością.

Tekst: Administrator, fotorelacja - p. Marta Roman

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u