„KOLĘDO LEĆ, BY OGRZAĆ SERCA…” - PARAFIALNY KONCERT KOLĘD W ŚWIĘTO TRZECH KRÓLI

Dopełnieniem Uroczystości Trzech Króli w dniu 6 stycznia 2019 r. był  wieczorny, parafialny koncert kolęd i pastorałek o godz. 17.00 w wykonaniu dzieci i młodzieży. W Bożonarodzeniowej atmosferze, w uroczystość Trzech Króli wybrzmiały piękne utwory, by ogrzać serca.  Po raz kolejny okazało się, że utalentowanych dzieci, młodzieży , również dorosłych nie brakuje. Koncert odbył się w kościele parafialnym w Mszanie. Wszystkim młodym artystom dziękujemy i życzymy dalszego rozwijania zdolności muzycznych. Do wspólnego kolędowania, co roku dzieci i młodzież zachęca ks. Sławek, dopingują rodzice i cieszą się, ponieważ jest to piękne doświadczenie, które mobilizuje do większej pracy.

Poniżej koncert:

Opracowanie: Adm.

 

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u