WIZYTA DUSZPASTERSKA W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. DYWIZJONU 303 W MAŁKACH

               W czwartek 10 stycznia 2018 r. do Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 303 w Małkach z WIZYTĄ DUSZPASTERSKĄ zwaną „KOLĘDĄ” przybyli: Ks. proboszcz Sławomir Witkowski oraz organista p. Józef Jaranowski. Kolędowe odwiedziny rozpoczęły się tradycyjnie od zaśpiewania kolędy przez całą społeczność szkolną, następnie ks. Sławomir skierował do wszystkich krótkie życzenia. Wizyta zakończyła się błogosławieństwem nauczycieli, pracowników szkoły oraz uczniów. Po wspólnej modlitwie ks. Sławomir obdarował wszystkich pamiątkowymi obrazkami. Później był czas na wspólne śpiewanie kolęd.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej szkoły: http://www.spmalki.pl/

 

 

Beata Maria Klonowska

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u