ZAPROSZENIE NA III FESTYN PARAFIALNY NA RZECZ BUDOWY NOWEJ KAPLICY W MAŁKACH

W niedzielę, 12 sierpnia 2018 roku, na placu przy świetlicy wiejskiej w Małkach odbędzie się III Festyn Parafialny na rzecz budowy nowej kaplicy w Małkach.

Impreza rozpocznie się o godzinie 15-tej, planowane zakończenie ok. godz. 19-tej procesją do nowego Krzyża na działce pod budowę nowej kaplicy w Małkach.

Na gości festynu czeka wiele atrakcji, informuje o nich załączony obok plakat. Nie zabraknie dobrej muzyki, stoisk z domowymi potrawami przygotowanymi przez Parafian, konkursy i zabawy przyciągną starszych i młodych uczestników. Emocji dostarczy też loteria fantowa , a każdy los to miła niespodzianka. PRZYJDŹ Z RODZINĄ I PRZYJACIÓŁMI !!!
Zamówiliśmy nawet wspaniałą pogodę, a więc serdecznie wszystkich zapraszamy.

Pamiętajmy: „Podarowane dobro powraca” bo jak powiedział św. Jan Paweł II:

„Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą.

Jest równocześnie obdarowany, obdarowany tym, co drugi przyjmuje z miłością.”

ZAPRASZAMY I DZIĘKUJEMY SERDECZNIE  wszystkim osobom prywatnym oraz firmom za dotychczasową pomoc i wsparcie w organizacji naszego festynu.

Ks. proboszcz Sławomir Witkowski oraz Komitet Organizacyjny III Festynu Parafialnego w  Małkach.

Adm.