SKAUCI KRÓLA Z NIESPODZIANKĄ DLA DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNYCH

Po Uroczystości I Komunii Świętej dzieci świętowały jeszcze przez cały tydzień uczestnicząc w nabożeństwie w kościele parafialnym i kaplicy filialnej.

Miłą niespodzianką  dla dzieci pierwszokomunijnych było otrzymanie od Skautów Króla drobnych upominków oraz uświetnienie uroczystości pięknymi śpiewami. Rodzice i dzieci składają serdeczne podziękowania za okazane serce i pamięć o najmłodszych.

 

Piękny tydzień, piękne świętowanie i oby zostało jedno, że każda Komunia Św. jest najpiękniejsza! Dziękujemy Bogu za ten piękny czas.

Pamiętajmy o słowach ks. Jana Twardowskiego, że ,,Pierwsza Komunia jest piękna, ale każda następna jest piękniejsza od poprzedniej, ale najpiękniejszą jest ta, którą człowiek przyjmuje przed śmiercią.”

Niech przeżycia tego pięknego tygodnia zaowocują głęboką wiarą i miłością do Pana Jezusa.

Galeria zdjęć i filmów z 9 maja 2018 roku ( kościół parafialny w Mszanie )

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u