WYRÓŻNIENIE DLA WIKTORA NA XV OBCHODACH DNI GMINY BOBROWO

Dnia 24 czerwca 2018 roku w Grzybnie odbył się finał XV Dni Gminy Bobrowo. Podczas imprezy prymusi  oraz zwycięzcy tegorocznych konkursów i olimpiad otrzymali nagrody. Nagrodę w postaci książki i list gratulacyjny otrzymał Wiktor Jarosz: uczeń klasy VI im. Małgorzaty Sulek w Drużynach. Chłopiec wraz z zespołem skautowskim zajął III miejsce podczas Międzydekanalnego Festiwalu Pieśni Maryjnych oraz Religijno-Patriotycznych w Górznie. Do konkursu przygotował uczniów ks. Sławomir Witkowski.  Więcej informacji z imprezy na www.bobrowo.org.pl lub Gmina Bobrowo Facebook. Gratulujemy!!!

Do wyróżnienia uczeń został wytypowany przez szkołę. Wiktor mieszka wraz z rodzicami i siostrą w Mszanie.

 

Opracowanie: Beata Maria Klonowska

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u