KONCERT PIEŚNI RELIGIJNYCH W MSZANIE

   W dniu 1 października, w kościele parafialnym w Mszanie odbył się wyjątkowy koncert pieśni religijnych. Ze swoim bogatym repertuarem wystąpiła Schola  Dziecięca z Małk. Kolejno swój, różnorodny program zaprezentował Chór Parafialny z Mszana, następnie zaproszeni Goście. Festiwal muzyki kościelnej był prawdziwą ucztą dla ducha. Zgromadził wielu wiernych oraz sympatyków parafii Mszano. Koncert pieśni rozpoczął powitaniem i modlitwą ks. proboszcz Sławomir Witkowski, który na różne sposoby próbuje zbliżyć swoich parafian do Boga. Głównym pomysłodawcą festiwalu muzyki był p. Piotr Maciejewski z Szabdy.  Podczas występu zebrano ofiary na nowe mikrofony – 1757 zł. Te mikrofony posłużą chórowi z Mszana. Podsumowanie wspólnego śpiewania zakończyły podziękowania i oklaski.

Autor tekstu, zdjęć, fragmenty nagrań: Beata Maria Klonowska

FRAGMENTY NAGRAŃ:

KONCERT PIEŚNI RELIGIJNYCH W MSZANIE, CZ. 1 - WYSTĘP SCHOLI DZIECIĘCEJ Z MAŁK - 1.10.2023

KONCERT PIEŚNI RELIGIJNYCH W MSZANIE, CZ. 2 - WYSTĘP CHÓRU PARAFIALNEGO Z MSZANA I GOŚCI - 1.10.2023

KONCERT PIEŚNI RELIGIJNYCH W MSZANIE, CZ. 3 - ,,BŁOGOSŁAW DUSZO MOJA PANA" - WSZYSCY RAZEM - 1.10.2023

GALERIA ZDJĘĆ:

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u