REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. JANUSZA KORCZAKA W SZABDZIE

Rekolekcje w szkole podstawowej w Szabdzie trwały od 6 do 8 marca 2023. Nauki rekolekcyjne odbywały się w szkole oraz w kościele. W szkole zajęcia były przygotowane przez p. Wiesławę Martewicz, katechetkę i ks. proboszcza. Uczniowie starsi przygotowali inscenizacje do przypowieści o uczcie królewskiej, młodsi byli nagrywani z drona, wykonując różne zadania. W kościele czekał już na dzieci i młodzież o. Paweł Orzeł, redemptorysta z Torunia. O. Paweł działa w naszej zaprzyjaźnionej grupie Skautów Króla w Toruniu. drugiego dnia rekolekcji na pomoc przyjechali tez Skauci króla z Gliwic, wsparci naszymi skautami. Rekolekcje zakończono w środę Mszą Świętą w intencji zmarłych nauczycieli, pracowników i uczniów. ( tekst: ks. Sławek Witkowski ).

Podczas rekolekcji opiekę nad uczniami sprawowało Grono Pedagogiczne z miejscowej szkoły.

Więcej informacji o duszpasterzu:

https://tarnow.gosc.pl/gal/pokaz/6330211.O-Pawel-z-Meciny/7#gt

https://tarnow.gosc.pl/doc/6330207.Swiecenia-w-Tuchowie

GALERIA ZDJĘĆ: ŹRÓDŁO - FACEBOOK SZKOŁA W SZABDZIE, JAKUB GUMIENIK, KS. SŁAWOMIR WITKOWSKI

FILMIK PRODUKCJI P. IZABELI I KAMILA MAJKOWSKICH Z CHOJNA

FILMIK Z REKOLEKCJI - AUTOR: KS. SŁAWEK WITKOWSKI - 7.03.2023

FILMIKI Z REKOLEKCJI: ŹRÓDŁO - FACEBOOK SZKOŁA W SZABDZIE

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u