SUKCESY PARAFIANEK W GMINNYM KONKURSIE KOLĘD I PASTORAŁEK W BOBROWIE !

     Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek odbył się 12 stycznia 2023 r. w sali Ośrodka Kultury w Bobrowie. Uczestnicy wykonywali tradycyjne kolędy, jak również pastorałki i piosenki o tematyce związanej ze Świętami Bożego Narodzenia. W konkursie wzięli udział soliści oraz zespoły. Byli oni oceniani przez komisję wg następujących kategorii: szkoły podstawowe kl. 1-3, szkoły podstawowe kl. 4-6, szkoły podstawowe kl. 7 i 8. Szkołę Podstawową im. Dywizjonu 303 w Małkach reprezentowały uczennice – solistki: Monika Łęgowska – kl. 3, Lena Karbowska – kl. 6, Anna Jakubowska – kl. 7 (wraz z tatą) , Zuzanna Lenkiewicz – kl. 8, Magdalena Klonowska – kl. 8, zespół: Martyna Panter, Magdalena Klonowska, Dorota Kosakowska, Zuzanna Lenkiewicz – uczennice z kl. 8. Dzieci i młodzież do występu przygotowała katechetka p. Marzena Kopczyńska. Magda i Zuzia od kilku lat wzorowo reprezentują szkołę w uroczystościach patriotycznych. Serdecznie gratulujemy!!!

Komisja wyłoniła następujących zwycięzców ze szkoły w Małkach:

W kategorii soliści kl. 1-3:

Komisja wyróżniła Monikę Łęgowską ze szkoły z Małk.

Monika Łęgowska - ,,Grajmy Panu"

W kategorii soliści kl. 4-6:

 - brak wyróżnień

W kategorii soliści kl. 7-8:

II miejsce – Magdalena Klonowska ze Szkoły Podstawowej im. „Dywizjonu 303” w Małkach

Magdalena Klonowska - ,,Cicho, cicho pastuszkowie"

III miejsce – Zuzanna Lenkiewicz ze Szkoły Podstawowej im. „Dywizjonu 303” w Małkach

Zuzanna Lenkiewicz - ,,Noel"

Uczennica nie wyraziła zgody na publikację swojego nagrania na YouTube Gminy Bobrowo

ZUZANNA LENKIEWICZ - KL.8 - ,,NOEL" -FRAGMENT - SPOTKANIE DLA RUCHU FOCOLARE - MAŁKI, 19.12.2022 - NAGRANIE: BEATA KLONOWSKA

W kategorii zespoły przyznano I miejsce: dla zespołu FOUR GIRLS z Małk

zespół w składzie: Martyna Panter, Magdalena Klonowska, Dorota Kosakowska, Zuzanna Lenkiewicz-  ,,Od serca do ucha"

Zdjęcia udostępnione z www.bobrowo.org.pl

 

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u