DZIEŃ ŚWIĄTECZNY W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. DYWIZJONU 303 W MAŁKACH

        Jak co roku jest taki dzień w szkole, że wszyscy czują magiczną atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Taki radosny i świąteczny nastrój zapanował w Szkole Podstawowej im. Dywizjonu 303 w Małkach 22 grudnia, podczas świątecznego spotkania .

Uroczystość rozpoczęła dyrektor szkoły p. Katarzyna Malinowska – Wituła składając wszystkim świąteczne życzenia.

Dzieci wspólnie z p. Marzeną Kopczyńską, p. Anną Sowińską przygotowały kolędy, pastorałki oraz wiersze i zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Był to przepiękny świąteczny montaż słowno – muzyczny: ,,Gdy się Chrystus rodzi". Następnie fragment z Pisma Św. dla zgromadzonej społeczności szkolnej odczytał p. Krzysztof Wiśniewski.

Zamiast opłatkiem, wszyscy podzielili się kawałeczkami chleba.

Następnie uczniowie klas III, VII i VIII pod kierunkiem p. Leny Pietrkiewicz , zaśpiewali kolędy i piosenki w języku angielskim.

Na zdjęciu klasa 8.

Samorząd Uczniowski ogłosił wyniki konkursu na najładniej przystrojoną klasę. W tym roku zwycięzcami były klasa I i klasa VI.

Na zdjęciach poniżej kl. 6 z wych. p. Beatą Klonowską i nauczycielką j. polskiego p. Katarzyną Nadolską.