ZAPROSZENIE NA EKSTREMALNĄ DROGĘ KRZYŻOWĄ. NIE WARTO ŻYĆ NORMALNIE – WARTO ŻYĆ EKSTREMALNIE.

PODEJMIJ WYZWANIE!!! - 8 kwietnia 2022 r. ( piątek )

Zapraszam wszystkich, którzy chcą pójść w taki niecodzienny sposób za krzyżem Jezusa.

 Ekstremalna Droga Krzyżowa to prawdziwe ćwiczenie duchowe, po którym człowiek może zostać rzeczywiście przemieniony. W tym wyzwaniu najważniejsze jest dotarcie do granicy bólu. Do momentu, w którym wszystko mówi: czemu nie jestem w domu, w ciepłym łóżku. Ten, kto przekracza tę granicę, opuszcza strefę komfortu. Otwiera się na nowe wyzwania.

W piątek 8 kwietnia 2022 r.

po wieczornej Mszy Świętej w kościele parafialnym w Mszanie – około godz. 18.45, rusza Droga Krzyżowa drogami i wioskami naszej parafii, licząca około 18 km. Trasa będzie przebiegała: z Mszana do Szabdy, przed szkołą zakręcimy w stronę leśniczówki, dalej przetniemy trasę nr 15 i skierujemy się na Budy. Stamtąd do Chojna, Pasiek i do Małk. Przy kaplicy zrobimy krótką przerwę na posiłek, a później przez Florencję i lasem wrócimy do kościoła w Mszanie.

Zachęcam do przejścia choćby części tej Drogi krzyżowej. Towarzyszyć  nam bowiem będą ważne intencje.

Zabieramy ze sobą kamizelki odblaskowe, coś ciepłego do picia i suchy prowiant.

        proboszcz parafii - ks. Sławomir Witkowski

 

Parafia Mszano obejmuje swym zasięgiem siedem wsi.

 

GMINA BRODNICA

 

 

 GMINA BOBROWO

 

 

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u