SKAUCI KRÓLA NA BIWAKU W GÓRZNIE ROZPOCZYNAJĄCYM KOLEJNY ROK FORMACYJNY

       W pierwszy weekend września, w dniach 07-08.09.2019, skauci i instruktorzy ze szczepu nr 8 uczestniczyli w biwaku w Górznie. Choć wyjazd był krótki, zajęcia były intensywne. Skupiały się na poznawaniu przyrody Górznieńskiego Parku Krajobrazowego. Było to czas radosnej zabawy w parku linowym. Nie zabrakło oczywiście wspólnej modlitwy i uwielbienia. Biwak w Górznie pozwolił z entuzjazmem zacząć kolejny rok formacyjny szczepu nr 8.  ( AUTOR: TEKSTU I ZDJĘĆ: PANI JUSTYNA KANIECKA ).

GALERIA ZDJĘĆ:

 ADMINISTRATOR:

    ,, Dla każdego, kto się boi, jest samotny albo nieszczęśliwy, stanowczo najlepszym środkiem jest wyjście na zewnątrz, gdzieś, gdzie jest się zupełnie sam na sam z niebem, naturą i Bogiem. Bo dopiero wtedy, tylko wtedy, czuje się, że wszystko jest tak, jak być powinno i że Bóg chce widzieć ludzi szczęśliwymi wśród prostej, ale pięknej natury.
Jak długo to istnieje, a będzie na pewno zawsze istnieć, wiem, że we wszystkich okolicznościach, istnieje zawsze pociecha na każde zmartwienie. I wierzę mocno, że natura potrafi ukoić każde cierpienie".
Anne Frank (z książki Dziennik Anny Frank) - żydowska dziewczyna, autorka dziennika, zmarła w obozie koncentracyjnym po ponad dwuletnim ukrywaniu się w Amsterdamie.

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u