SKAUCI KRÓLA NA DIECEZJALNYCH DNIACH MŁODZIEŻY W HARTOWCU

       W dniach 18-21.07.2019 r. w Hartowcu odbywały się Diecezjalne Dni Młodzieży. Tegorocznym hasłem były słowa „Przyjdźcie do mnie wszyscy...”. Parafię w Mszanie reprezentowała grupa młodzieży, w której większość stanowili Skauci Króla z druhną komendantką i księdzem proboszczem. Uczestnicy mieli okazję pogłębić swoją wiarę poprzez udział w konferencjach, wspólnych modlitwach, spotkaniach w grupie oraz w Eucharystii. Czas wypełniały również koncerty. Najważniejszym punktem spotkania było sobotnie, wieczorne nabożeństwo.

Tekst i zdjęcia przesłała p. Justyna Kaniecka  oraz udostepnione ze strony internetowej Diecezji Toruńskiej.

Więcej informacji na:

https://diecezja-torun.pl/Artykuly/View/3043/diecezjalne-dni-mlodziezy-w-hartowcu-sobota

Filmy z dni młodzieży i z wykładu ks. proboszcza : Facebook: Kotwica - Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Toruńskiej i Facebook: Parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła w Mszanie.

 

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u