SKAUCI KRÓLA NA MARSZU DLA ŻYCIA I RODZINY W BRODNICY

                     W dniu 9 czerwca 2019 r. grubo ponad pół tysiąca mieszkańców Brodnicy i okolic przeszło ulicami miasta. Marsz dla Życia i Rodziny rozpoczął się ok. 13.30 po Mszy św. w kościele farnym. Korowód ruszył z Dużego Rynku, przez ul. Mostową, 3 Maja, Czwartaków, 18 Stycznia, Wysoką, Nową, by zakończyć w kościele p.w. Matki Bożej Fatimskiej. Po drodze był przystanek na placu przy pomniku Jana Pawła II na krótką modlitwę. W marszu dla życia i rodziny wzięli udział z naszej wspólnoty skauci, parafianie,ks. proboszcz Sławomir Witkowski.

 

"Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca - to miłość macierzyńska."   - Zofia Kossak-Szczucka

Galeria zdjęć z marszu:

Zdjęcia udostępnione z Facebooka, z kont: Czas Brodnicy i P. Ewa Walczewska

Opr. Adm.

 

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u