ŚWIĄTECZNY KIERMASZ PALM I OZDÓB WIELKANOCNYCH

            Korzystając z doświadczeń naszych Rodziców, którzy wielokrotnie angażują się w pozyskiwanie funduszy na różne cele, postanowiliśmy zorganizować po raz kolejny Kiermasz Palm i Ozdób Wielkanocnych i tym samym wzbogacić wspólną skarbonkę Skautów Króla. Dodatkową motywacją do realizacji pomysłu jest chęć wyjazdu na obóz letni, z czym wiążą się spore wydatki, jak na naszą dziecięcą kieszeń. Z wielkim entuzjazmem zabraliśmy się do pracy. Zgodnie z wieloletnią tradycją, która mówi że, palmy wielkanocne symbolizują odradzające się życie, a z drugiej wyrażają hołd dla Zbawiciela.

            Palmy było można nabyć dzisiaj oraz będzie można jeszcze zakupić w Niedzielę Palmową, przed nabożeństwem, po Drogach Krzyżowych. Serdecznie dziękujemy KAŻDEMU, kto odwiedził nasz kiermasz i kupił palmę. Zebrane fundusze są krokiem do realizacji wspólnego wyjazdu skautów nad morze.
                                                                                                      

                                                                                        SKAUCI KRÓLA SZCZEP NR 8 W MSZANO

 

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u