SKAUCI KRÓLA - REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE DLA DZIECI ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. JANUSZA KORCZAKA W SZABDZIE - KOŚCIÓŁ MSZANO - DZIEŃ DRUGI

REKOLEKCJE PT.: "GDZIE MOŻNA ZNALEŹĆ BOGA?"

          W drugim dniu rekolekcji dzieci uczestniczyły w zabawach ewangelizacyjnych prowadzonych przez Skautów Króla. Spotkanie w kościele rozpoczęło się wspólnym nabożeństwem. Dzieci śpiewały piosenki uwielbiające Boga. Do pięknego, głębokiego, uduchowionego wykonania muzycznego utworów zachęcał ks. proboszcz Sławomir Witkowski. To właśnie dzięki Niemu można było poczuć prawdziwego ducha wiary i religijności. Małe dzieci stwierdziły, że Ksiądz to prawdziwy muzyk, gra i śpiewa piękne kołysanki.

PODZIĘKOWANIE:

          W przeprowadzenie rekolekcji zaangażowało się wiele osób. Słowa szczególnego podziękowania należą się katechetce: pani Wiesławie Martewicz, Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu, szczególnie za przygotowanie tego, co miało miejsce w szkole.
Ksiądz proboszcz Sławomir Witkowski dziękuje również Skautom Króla. Niewątpliwie swoim zaangażowaniem ubogacili rekolekcje realizując treści w ramach podjętego tematu. Słowa wdzięczności wyrażali również przedstawiciele dzieci i młodzieży.                    

         Ufamy, że Słowo Boże, które padało na dziecięce, czy młodzieńcze serca przyniesie obfity owoc.

Do obejrzenia zdjęcia i filmiki z rekolekcji w kościele:

Adm.

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u