SPOTKANIE OPŁATKOWE SKAUTÓW KRÓLA

Tuż po świętach w środę 27.12.2017 r. Skauci Króla z parafii w Mszanie zorganizowali spotkanie opłatkowe. W spotkaniu w świetlicy w Mszanie uczestniczyli: skauci, instruktorzy, ksiądz proboszcz Sławomir Witkowski oraz rodzice skautów. Na początku, po odczytaniu fragmentu Pisma Świętego o narodzeniu Jezusa Chrystusa i odśpiewaniu kolędy, wszyscy zgromadzeni połamali się opłatkiem i złożyli sobie życzenia. W radosnej atmosferze skauci wraz z gośćmi usiedli do słodkiego poczęstunku i wymienili się prezentami. Następnie starsze zastępy przygotowały dla młodszych kolegów i koleżanek bieg patrolowy związany ze świętami. Dzieci z młodszych zastępów udały się w trasę wraz z opiekunami, by rozwiązywać zadania dotyczące Bożego Narodzenia.

 

Tekst i zdjęcia nadesłała p. Justyna Kaniecka

 

 

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u