SKAUCI KRÓLA NA OBOZIE KOKOTEK 2017

W środę 16 sierpnia 2017 r. ks. proboszcz Sławomir Witkowski z grupą Skautów Króla (18 osób) wyjechał na 4 -dniowy obóz szkoleniowy do Kokotka koło Częstochowy.
OBÓZ  W KOKOTKU:
Informacje ogólne:
•    Czas trwania: od 16.08.2017 do 20.08.2017r. 
•    Rodzaj obozu: stacjonarny
•    Dla kogo: dzieci i młodzież w wieku 7-19 lat

cel główny wyjazdu na obóz:

- trening technik skautowskich

- trening dla instruktorów

Skauci króla wraz z ks. proboszczem zapraszają także osoby nowe, które chciałyby przyłączyć się do organizacji. Mile widziane są również osoby dorosłe, chętne do pomocy w pracy z dziećmi i młodzieżą w ramach skautingu. Jest to nie tylko praca, ale i duża przyjemność oraz satysfakcja.

SKAUCI KRÓLA...

Na każdym obozie pracujemy z Biblią i poznajemy prawdy w niej zawarte. Uczymy się umiłowania Słowa Bożego, uczymy jak rozważać i żyć Słowem na co dzień. Odbywa się to podczas zajęć skautowych, na których uczymy się i zdobywamy nowe doświadczenia. Wspólne obozy ze skautami z całej Polski są dla nas okazją do nawiązywania nowych znajomości.

Tekst: Administrator, zdjęcia: p. Justyna Kaniecka

 

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u